Ballina Aktualitet Lajme Alarm për bombë, evakuohet Parlamenti i Serbisë (VIDEO)

Alarm për bombë, evakuohet Parlamenti i Serbisë (VIDEO)

Parlamenti i Serbisë është evakuuar për shkak të një alarmi për bombë.

Një person para ndërtesës së Parlamentit të Serbisë, është parë me një bombë në dorë, dhe ka kërcënuar se do ta shpërthejë atë, shkruan RTS.

Tashmë zona është evakuuar, por detaje të tjera ende nuk dihen.

Shikoni videon:

Artikulli paraprakQeveria e Kosovës bashkëpunon me Erdoganin: Arreston dhe nis deportimin e drejtorëve të shkollave turke
Artikulli tjetërPanairi i artit në dubai mbledh 100 galeri arti