Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Pasdite në vendet më të larta malore do të ketë vranësira dhe kushte për reshje lokale të shiut. Temperaturat ditore do të lëvizin prej 21 deri 28 gradë Celcius./am/

Artikulli paraprakNgec përzgjedhja e kryeprokurorit të Gjykatës Speciale
Artikulli tjetërAftësia për të mësuar gjuhë të huaja, truri “fshin” gjuhën mëmë