Ballina Top Lajm Kështu festoi Bebe Rexha në rrugët e Amerikës për festën e 28...

Kështu festoi Bebe Rexha në rrugët e Amerikës për festën e 28 Nëntorit (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka organizuar festën e flamurit në rrugët e Amerikës.

Ajo ka dalë me familjarët dhe miqtë e saj rrugëve të Amerikës për të festuar 28 Nëntorin.

Bebe Rexha ka nda me fansat e saj video nga kjo vestë në rrjetin social instagram ku shihen shqiptar duke festuar në rrugët e Amerikës me flamuj kombëtar.

Këngëtarja me flokët e kuqe dhe veshjen e saj të zezë ka marrë vëmendjen e fansave të saj.