Ballina Argëtim Showbiz Blero publikon këngën më të re për 10 vjetorin e Pavarësisë së...

Blero publikon këngën më të re për 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës (VIDEO)

Është publikuar projekti më i ri nga këngëtari Blerim Muharremi – Blero, shkruan “Kosovarja”.

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtari përmes një videoje të publikuar në instagram, ku më pas videon në fjalë e ka shpërnda edhe Afrona Dika. Kënga titullohet “1000”, dhe është në bashkëpunim me Prygo-n. Kënga është publikuar në youtube, por është vetëm në versionin video.

Blero në këtë këngë ka përfshirë të gjitha trevat shqiptare.