Ballina Argëtim Këngëtari nga Gostivari publikon këngë për Nevzat Bejtën (VIDEO)

Këngëtari nga Gostivari publikon këngë për Nevzat Bejtën (VIDEO)

Këngëtari i mirënjohur shqiptar nga rrethina e Gostivarit, Keli, së fundmi ka publikuar një këngë dedikuar Nevzat Bejtës dhe liderit të BDI-së, Ali Ahmeti, transmeton Flaka.

Në këngën që siguroi Flaka, Keli përmend arritjet e shqiptarëve të Maqedonisë, përfshi përdorimin e gjuhës shqipe dhe flamurin kombëtar. Flaka

Artikulli paraprakVIDEO/ Momenti i frikshëm: Geopardi futet në makinë, tmerrohen turistët
Artikulli tjetërPARABURGIM PËR ÇAVKOVIN, POLICIA DY HERË E KA KËRKUAR NË SHTËPI NUK E KA GJETUR