Ballina Argëtim Showbiz Afrim Muqiqi mosmarrëveshje me dasmorët? Ja çfarë i ndodhi (Video)

Afrim Muqiqi mosmarrëveshje me dasmorët? Ja çfarë i ndodhi (Video)

I ka pasur disa aksidente në jetën e tij, fatmirësisht asnjërën me fatalitet, por me ca lëndime aty këtu.

Afrim Muqiqit edhe derisa po shkonte në një dasmë, i ka ndodhur të aksidentohet dhe t’iu shkojë dasmorëve me gips në këmbë e dorë.

Ai këtë e rrëfeu për Prive, në intervistën e përjavshme “10-të gjëra që s’i keni ditur”, e cila ia vlen të ndiqet në linkun më poshtë!

Artikulli paraprakTaksa për Rrugën e Kombit/ “Nëse protestat vazhdojnë, Rama të dorëhiqet. Ky është turp historik”
Artikulli tjetërBebe Rexha sjell këngë me Ne-Yo (Video)