Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Parashikohet që moti sot të jetë kryesisht me diell dhe me vranësira të pjesshme.

Temperaturat minimale pritet të lëvizin nga 7 deri më 19 gradë celsius, ndërsa ato maksimale nga 10 deri më 21 gradë celsius. Lagështia e ajrit do të jetë deri në 1 përqind./shn/