Ballina Kronika DETAJET/Dy tetovarë dhe tre shtetas të Shqipërisë përfundojnë pas hekurave

DETAJET/Dy tetovarë dhe tre shtetas të Shqipërisë përfundojnë pas hekurave

Dy tetovarë dhe tre shtetas të Shqipërisë përfundojnë pas hekurave.

Lexo detajet në vazhdim:

Artikulli paraprakSela: Rrëzuam regjimin Gruevski-Ahmeti, regjimi i ri quhet Zaev-Ahmeti (Video)
Artikulli tjetërU lind në Berat, futbollisti habit, prezantohet si grek në Hollandë