Ballina Kronika Pas zënkës në familje, 21-vjeçari nga Gostivari dajak edhe policit

Pas zënkës në familje, 21-vjeçari nga Gostivari dajak edhe policit

Një efektiv i policisë është sulmuar në mesnatë nga 21-vjeçari me inicialet J.O nga Gostivari, informojnë nga MPB.

Sulmi ndaj policit ndodhi kur ai u vu në lëvizje dhe mori masa pas kallëzimit për sherr në familje.

J.O është vënë pas hekurave dhe do të ngrihet padi adekuate, theksojnë nga MPB, transmeton Tetova News.