Ballina Kronika Kallëzim penal kundër 27-vjeçarit nga Reçica e Vogël, kultivonte dhe shiste…

Kallëzim penal kundër 27-vjeçarit nga Reçica e Vogël, kultivonte dhe shiste…

Policia e Tetovës ka ngritur kallëzim penal kundër një banori të Reçicës së Vogël me akuzën prodhim dhe shitje të paligjshme të substancave të ndaluar, njofton MPB, transmeton Tetova News.

“SPB në tetovë ka ngritur kallëzim penal kundër 27-vjeçarit me inicialet R.B. nga fshati Reçicë e Vogël të Tetovës, për shkak të dyshimit se ka kryer vepër penale “prodhim i paligjshëm dhe lëshim në përdorim të substancave të ndaluara..

Më datë 12.10.2018, në rrugën e Ilindenit në Tetovë, efektivët e policisë kanë kryer kontrollë ndaj të akuzuarit dhe kanë gjetur e konfiskuar substancë të ndaluar”, shtojnë nga MPB./Tetova News

Lajmi i plotë:

Artikulli paraprakDy 25-vjeçarë nga Tetova përfundojnë pas hekurave, u kapën “gafil” nga policia
Artikulli tjetërKur fluturon modelja e njohur! (VIDEO+FOTO)