Ballina Argëtim Kur fluturon modelja e njohur! (VIDEO+FOTO)

Kur fluturon modelja e njohur! (VIDEO+FOTO)

9 milionë e 400 mijë njerëz e ndjekin vetëm në Instagram. Ka lindur në vitin 1997 në Arizona, kurse tani jeton në Los Angeles, California.

Ajo ka punuar në shumë klube të Arizonës dhe është shfaqur në shumë video muzikore dhe të reklamave.

Modelja bukuroshe amerikane me origjinë meksikane ka një pamje të jashtëzakonshme dhe quhet edhe si “mbretëresha e selfies.

Për të mund të mos keni dëgjuar më parë, por ajo është një prej femrave më të popullarizuara në Instagram.

Shikoni edhe sa e guximshme që është:

Artikulli paraprakKallëzim penal kundër 27-vjeçarit nga Reçica e Vogël, kultivonte dhe shiste…
Artikulli tjetërKryetari i Studeniçanit e “godet” rëndë Asaf Ademin