Ballina Kronika Panik i madh në “Malet e Sharrit”

Panik i madh në “Malet e Sharrit”

Dramë në rrugën “Malet e Sharrit” në Gjorçe: Krejt lagjjja në panik nga fqinji, kërkojnë ndihmë urgjente nga policia

Në ora 21, në stacionin policor në Gjorçe Petrov, gjashtë persona nga rruga “Malet e Sharrit”, („Шар Планина“)  kanë denoncuar se fqinji i tyre 29-vjeçar me inicialet P.S. ka treguar agresivitet të madh duke thyer gjithçka në shtëpinë e tij dhe ka tentuar t`i vë zjarrin.

P.S. u privua nga liria dhe me ndihmën e autoambulancës së Ndihmës së Shpejtë u dërgua në spital.

Po merren masa për zbardhjen e plotë të rastit./TetovaNews

Artikulli paraprakDy djemtë hajdutë grabitin shtëpinë e babait në Kumanovë, marrin 20 mijë dollarë dhe 400 mijë denarë
Artikulli tjetërFOTO: Këngëtarja maqedonase tregoi atë që e fshehin të gjitha femrat