Ballina Aktualitet Lajme FOTO: Këngëtarja maqedonase tregoi atë që e fshehin të gjitha femrat

FOTO: Këngëtarja maqedonase tregoi atë që e fshehin të gjitha femrat

Edhe pse gratë shpesh heshtin kur bëhet fjalë për vitet, Tatjana Llazarevska ka zbuluar se sa i ka mbushur:

– Sot kam 44 vjet, dhe çka? – ka shkruar Llazarevska në shënimin sipër fotografisë së saj ku ndjekësve në Instagram u ka treguar se sot është dita e saj./TetovaNews

Artikulli paraprakPanik i madh në “Malet e Sharrit”
Artikulli tjetër“Danas”-i serb: SHBA e mbështet shkëmbimin e Leposaviqit me Luginën