Ballina Kronika Prangoset 38-vjeçari Xh.H. nga Kërçova

Prangoset 38-vjeçari Xh.H. nga Kërçova

Policia e Kërçovës ka ngritur kallëzim penal kundër Xh.H., 38 vjeç nga Kërçova për shkak të dyshimit se ka kryer vepër penale dhe akuzohet për prodhim dhe vënie në qarkullim të substancave të ndaluara.

Më datë 23 dhjetor 2018, zyrtarët policorë kanë kryer bastisje në shtëpinë e tij dhe kanë gjetur e konfiskuar një sasi të substancës së ndaluar./TetovaNews

Lajmi i plotë:

Artikulli paraprakIncident në Tetovë
Artikulli tjetërSulejman Rexhepi feston ditëlindjen me muzikë live me Mihrijen dhe Naimin