E martë, 19 Tetor, 2021

Linda e pikëlluar për ndarjen nga jeta të këngëtarit tetovar: Nuk dua ta besoj se s`do të këndojmë më bashkë!

Must Read

Lajm i hidhur nga Tetova. Ka pushuar së rrahuri zemra e këngëtarit Alush Hamiti. Këngëtarja Linda Beciri ka reaguar me pikëllim të thellë:

Me keqardhje kolegu, vellai Alush Hamiti u nda nga ne. Shumë jam e merzitur sa akoma nuk po dua te besoj qe ty vella nuk do te kemi mè mes nesh, nuk do te kendojme mè bashke, zemra jote aq e mire dhe e madhe te pushoi, vella! Allahu te dhente xhenetin! Gjithnje do te mbetesh ne zemrat tona, shkruan këngëtarja Linda Beciri pas lajmit për ndarjen nga jeta të këngëtarit Alush Hamiti

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Elmi Aziri: ASH-AAA është e gatshme për ta përkrahur Bilall Kasamin në Tetovë (VIDEO)

Elmi Aziri nga Aleanca për Shqiptarët në Click Plus ka bërë të ditur se koalicioni opozitar, Aleanca për Shqiptarët...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img