E martë, 19 Tetor, 2021

Ndahet nga jeta në moshën 52-vjeçare biznesmeni shqiptar (FOTO)

Must Read

Ka ndërruar jetë në moshën 52 vjeçe, afaristi nga Klina, Sheremet Itaj. Njoftimin për ndarjen e tij nga jeta e kanë kumtuar familjarët e tij përmes rrjetit social Facebook.

I ndjeri është përcjellë sot për në banesën e fundit në fshatin Klinafc të Klinës.

“Lajm pikëllimi – Kurrë në jetë ,s’kam mendu që do të shkruaj njoftim m o r t o r  për ty vlla Sheremet, te kam pas sikur vlla skam fjal as shprehje te ta them se sa keq dhe sa te lenduar jemi nga lajmi qe morem per vdekjen tende ne ket mosh kaq te re , Allahi të meshiroft me Xhennet”, ka shkruar Visar Itaj, familjar i të ndjerit.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Elmi Aziri: ASH-AAA është e gatshme për ta përkrahur Bilall Kasamin në Tetovë (VIDEO)

Elmi Aziri nga Aleanca për Shqiptarët në Click Plus ka bërë të ditur se koalicioni opozitar, Aleanca për Shqiptarët...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img