E martë, 19 Tetor, 2021

Ka ndërruar jetë babai i dëshmorit Harun Aliu

Must Read

Në disa faqe dhe profile të rrjetit social Facebook është publikuar lajmi se sot, në moshën 81-vjeçare, ka ndërruar jetë Ali Alija, babai i dëshmorit Harun Aliu, i njohur si Komandant Kushtrimi. Përcjellja për në banesën e fundit do të bëhet nesër në Hasanbeg të Shkupit, transmeton Tetova News.

Ja disa nga njoftimet në facebook:

INFORMIM.
Sot në moshën 81 vjeçare ndërroi jetë babai i Harun Aliut (Komandant Kushtrimit) Ali Alija,
Va*rrimi i të ndjerit bëhet nesër (20.09.2021, e hënë) në Hasanbeg.
Falja namazit të xhenazes bëhet te va*rrezat e fshatit në Kamnik edhe atë pas namazit të Drekës
Zoti e mëshiroftë.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Elmi Aziri: ASH-AAA është e gatshme për ta përkrahur Bilall Kasamin në Tetovë (VIDEO)

Elmi Aziri nga Aleanca për Shqiptarët në Click Plus ka bërë të ditur se koalicioni opozitar, Aleanca për Shqiptarët...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img