E hënë, 27 Shtator, 2021

Mihrije Braha surprizohet nga vjehrra LIVE në emision (VIDEO)

Must Read

Mihrie Braha dhe Naim Abazi janë të ftuarit e kësaj jave në emisionin n’Kosovë Show.

Këngëtarët u befasuan kur në program u shfaqën prindërit e Naim Abazit.

Vjehrrit e këngëtares zgjodhën fjalët më të mira për dyshen.

Ndërkohë për të parë reagimin e Mihrijes, shikojeni videon në vazhdim.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Qetësimi i situatës në veri/ Kurti në mesnatë flet për telefonatat me Borrellin e Stoltenbergun

Kurti në një postim në Twitter ka bërë të ditur është dakorduar për qetësim të situatës. Kryeministri i Kosovës, Albin...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img