Ballina Argëtim Showbiz Shkurte Fejza publikon këngën e re, nuk do ta besoni me kë...

Shkurte Fejza publikon këngën e re, nuk do ta besoni me kë ka bërë duet (VIDEO)

Të dy janë artist të mëdhenj.

Shkurte Fejza dhe Kastriot Tusha sot kanë lansuar këngën e tyre “Një zemër”.

Kënga është punuar për nderë të 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës, dhe është punuar me videoklip.

Kënga në fjalë ka një tekst shumë të mirë dhe ka skena në klipin e saj shumë të mira dhe me motive patriotike, shkruan Kosovarja.

Ne ju ftojmë ta ndriqni bashkëpunimin më të ri mes artistëve tanë Shkurte Fejza dhe Kastriot Tusha.

@tn.lajmelokale
@tetovanews