Ballina Argëtim Vjen tetovarja e parë në serialin “O sa mirë” (VIDEO)

Vjen tetovarja e parë në serialin “O sa mirë” (VIDEO)

E re në moshë, por me shumë talent, paraqitjen e parë në ekran e realizon në serialin më të shikuar dhe me një performansë të shkëlqyer. 19 vjeçarja nga Tetova bëri hapin e parë të aktrimit në serialin “O sa mirë”, si femra e parë nga Maqedonia pjesëmarrëse në këtë serial, shkruan gazeta Lajm.

Rodona Shaqiri, studente e Universitetit të Tetovës po ndjek pasionin e saj duke marrë pjesë në serialin më të njohur të trojeve shqiptare.

Ajo shfaqet në episodin më të ri (130) të këtij seriali, ku mund ta ndiqni nga minuta e 28:00.

Artikulli paraprakVIDEO: Gjyshja “çmendet” nga gëzimi kur i thonë se ka fituar lotarinë, ja reagimi pasi mëson lojën e nipit
Artikulli tjetërBosnja i ‘gjunjëzohet’ Erdoganit, anulon vendimin për ta nderuar shkrimtarin turk Orhan Pamuk