Ballina Bota Lëkundje të forta tërmeti në Bosnje Hercegovinë

Lëkundje të forta tërmeti në Bosnje Hercegovinë

Bosnja dhe Hercegovina u godit nga një tërmet rreth orës 23:00, raporton EMSC.

Ai u ndje në Sarajevë dhe qytetet përreth.

Ende nuk dihen të dhënat për forcën dhe epiqendrën e tërmetit.

“U lëkund tmerrësisht”, “Tërmet i shpejtë, por i fortë”, “U lëkunde fort në Sarajevë. Ndoshta dy sekonda”, “Dridhi gjithë godinën” janë vetëm disa nga komentet.