Ballina Sport VIDEO/Dy gola nga Ronaldo dhe fitore për Al Nasr në Ligën e...

VIDEO/Dy gola nga Ronaldo dhe fitore për Al Nasr në Ligën e Kampionëve të Azisë

Skuadra e Al-Nasr-it fitoi 4:3 ndaj Al-Dukhail në Ligën e Kampionëve të Azisë dhe Cristiano Ronaldo përsëri pati një paraqitje të shkëlqyer.

Portugezi ishte shënuesi i dy golave ​​për skuadrën e tij dhe asistoi një tjetër, ndaj me meritë mori çmimin e lojtarit të ndeshjes.

Taliska , i ndihmuar nga Ronaldo , hapi rezultatin dhe në listën e golashënuesve u fut edhe Sadio Mane . Golashënuesit për Al Duhail ishin Mohammed, Almoez Ali dhe Olunga.

Al Nasr kryeson grupin e tyre përpara Persepolis që ka gjashtë, ndërsa Al Duhail dhe Istiqlop kanë nga një./tn

@tn.lajmelokale
@tetovanews