Ballina Argëtim Futbollisti shqiptar mëson gjininë e fëmijës duke gjuajtur topin para 10 mijë...

Futbollisti shqiptar mëson gjininë e fëmijës duke gjuajtur topin para 10 mijë shikuesve

Futbollisti shqiptar Ermal Krasniqi ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të zbuluar gjininë e fëmijës së tij, pranë ultrasve të Rapidit të Bukureshtit, të cilët i janë bashkuar festës së futbollistit dardanas.

Pas ndeshjes sulmuesi anësor, ka mësuar gjininë e fëmijës që po pret para 10 mijë shikuesve. Në videon e publikuar nga faqja zyrtare e Rapid, ai shihet me një top në dorë të cilin pastaj e godet nga ku del ngjyra BLU që tregon se fëmija do të jetë djalë.

Nga emocionet partnerja e tij Laura, filloi të qajë nga gëzimi.

Nuk munguan ovacionet nga publiku dhe festa së bashku me bashkëlojtarët të cilët e ngritën lart sulmuesin malishevas.

@tn.lajmelokale
@tetovanews