Ballina Argëtim Showbiz Këto janë këngët hite më të papëlqyera në “Youtube” (Video)

Këto janë këngët hite më të papëlqyera në “Youtube” (Video)

Baby e Justin Bieber, Gangnam Style, Despacito, etj janë këngët që kanë thyer rrjetin dhe kanë grumbulluar miliarda klikime. Por fatkeqësisht rezultojnë dhe si këngët më të papëlqyera në “Youtube”. Le ti shohim më poshtë.

  1. Wrecking Ball, Miley Cyrus

Rikthimi I saj nuk u prit mjaft mirë nga publiku. Nga një vajzë romantike në një rebele dhe mjaft sensuale. Edhe pse pati mjaft klikime, 1,456,653 persona shtypën butonin “dislike”.

  1. Gangnam Style, PSY

Kush mund ta harroj kërcimin ikonik të Gangnam Style që “hipnotizoj” çdo adoleshet dhe jo vetëm gjatë vitit 2012-të. Arriti të thyej record në klikime porn ë të njëjtën kohë grumbulloi dhe 2,033,620 mospëlqime.

  1. Despacito, Luis Fonsi-Daddy Yanke

Viti 2017-të ishtë viti I Despasitos. Një këngë regaton dhe latine që deportoi në çdo cep të botës duke thyer rekordin e Gangnam Style pas 5 vitesh. Megjithatë  3,149,516 nuk e kanë pëlqyer.

  1. “Baby”, Justin Bieber

Dalja e parë e Justin Bieber ishte mjaft e sukseshme. Një 13-vjeçar që “rrëmbeu” miliarda klikime njëkohësisht dhe fansa nga e gjithë bota. Të shumtë ishin dhe ata që nuk e donin gjithashtu dhe e ofendonin për fizikun dhe lukun e tij. Megjithatë Justin arriti të bëhët asokohe më I komentuari. Kënga “Baby” përveç klikimeve të shumta, pati dhe  8,932,653 që nuk e pëlqyen.

@tn.lajmelokale
@tetovanews