Ballina Bota Luks në nivelet më të larta: Melania përgatit darkën e parë shtetërore...

Luks në nivelet më të larta: Melania përgatit darkën e parë shtetërore (VIDEO)

Të hënën në mbrëmje, Shtëpia e Bardhë postoi disa foto që tregojnë parapërgatitjet e të parës darkë shtetërore të presidentit Donald Trump.

Ky i fundit ka pritur presidentin francez, Emmanuel Macron.

Gjithçka është përgatitur nën kujdesin e Zonjës së Parë, Melania Trump.

Reporterët u lejuan për pak minuta të filmojnë të gjithë atmosferën, duke nisur që nga tavolinat e karriget e arta e deri tek gotat e florinjta.

Në darkë u ftuan 130 persona.

Artikulli paraprakLopët e së ardhmes do të jenë të lidhura në internet
Artikulli tjetërOKB dhe BE kërkojnë rinisjen e bisedimeve të paqes për Sirinë