Ballina Bota Pamjet mahnitëse të vullkanit të sapo aktivizuar në ishullin ‘Reunion’ (VIDEO)

Pamjet mahnitëse të vullkanit të sapo aktivizuar në ishullin ‘Reunion’ (VIDEO)

Ketoi qe shikoni jane pamje mahnitëse e të frikëshme të vullkanit të famshëm dhe shumë aktiv në ishullin Reunion.

Vullkani shpërtheu sërish gjatë kësaj të premtje.

Kjo është hera e dytë që nga fillimi i vitit.

Ndërkohë që deri tani nuk ka kërcenim për banesat dhe banorët e zonës./sn/

@tn.lajmelokale
@tetovanews