Ballina Aktualitet Shqipëri VIDEO/ Çelja e negociatave: Himni i Flamurit vjen në një version të...

VIDEO/ Çelja e negociatave: Himni i Flamurit vjen në një version të ri që krenon çdo shqiptar

Komisioni Europian rekomandoi çeljen e negociatave për Shqipërinë duke shënuar në kalendarin e demokracisë një ngjarje historike për vendin tonë.

Me këtë rast, është bërë publike një version i ri i Himnit tonë Kombëtar i cili shoqërohet me një video që përcjell momentet më të rëndësishme të historisë sonë.

Më poshtë po i përcjelli të plotë materialin që duhet të bëjë krenar çdo shqiptar. (TemA)

Artikulli paraprakShkup: Të enjten protestohet për rastin e Almir Aliut, kur pritet vizita nga Hahn dhe Mogerini
Artikulli tjetërMediat ndërkombëtare: Shqipëria më pranë BE! Brukseli përgjigje Rusisë në Ballkan