Ballina Bota Me maskë dhe një pushkë të rreme bën që të evakuohet e...

Me maskë dhe një pushkë të rreme bën që të evakuohet e gjithë qendra tregtare

Një qendër tregtare në Las Vegas është evakuuar sot pasi një person hyri në ndërtesë duke mbajtur një pushkë dhe një maskë.

Personi u identifikua si 25-vjeçari Emil Daren Hopson dhe u arrestua nga policia. U njoftua se ai mbante një pushkë të rreme.

Hopson kaloi disa kohë nën kontrollin e policisë dhe u identifikuan nga stafi i dyqaneve si një person që e kishe vizituar disa herë më parë qendrën.

Artikulli paraprakShpallen të pafajshëm, Fuad Ramiqi dhe 4 imamët e akuzuar
Artikulli tjetërBill Gates thotë se Trumpi nuk dinte dallimin mes HPV-së dhe HIV-it