Ballina Bota Nis dasma mbretërore, martohet Princ Harry

Nis dasma mbretërore, martohet Princ Harry

Të ftuarit në dasmën mbretërore kanë nisur të mblidhen.

Ceremonia martesore e çiftit Princ Harry dhe Meghan Markle do të mbahet në orën 13:00 në ‘Kështjellën Windsor’ në Londër.

Është raportuar që shumë të famshëm do të jenë pjesë e ceremonisë, transmeton Klan Kosova.

Artikulli paraprakJa pamjet e shpërthimit të avionit në Kubë, dy ditë zi pas tragjedisë ajrore (VIDEO)
Artikulli tjetërQeveria Haradinaj, tërhiqet nga ideja që Ushtria e Kosovës të formohet me ligj