Ballina Argëtim Boshnjaku që po çmend planetin: Raketa e futbollistit që shënon gol nga...

Boshnjaku që po çmend planetin: Raketa e futbollistit që shënon gol nga 70 metra (VIDEO)

Në kampionatin zviceran është shënuar një gol që është bërë hit në gjithë botën.

Dragan Mihajlovic, një lojtar futbolli nga Bosnja, u ka impresionuar planetin kur ai goditi topin nga 70 metra dhe goditi rrjetën e kundërshtarit, përcjell gazetametro.net.

Mihajlovic, një futbollist Luganos, shënoi një gol nga 70 metra në fitoren e skuadrës së tij ndaj Sion 2 me 1. /gazetametro.net

Artikulli paraprakGjendje e jashtëzakonshme në Greqi: Zjarr i madh afër Athinës, kryeministri grek ndërpret vizitën në Bosnje dhe Hercegovinë (VIDEO)
Artikulli tjetërKlientët e demoluan sallonin e nusërisë, shkaku i mosmarrëveshjes për çmimin e fustanit (Video)