Ballina Bota Ferri në Tokë: Anija goditet nga vullkani (VIDEO)

Ferri në Tokë: Anija goditet nga vullkani (VIDEO)

Ferri ekziston, por ekziston në planetin Tokë.

Një lavë e formuar nga shkëmbi i shkrirë ka goditur një varkë turistike me 52 persona brenda, transmeton gazetametro.net

Varka ndodhej në oqean pran Ishullit të madh të Haëait. Lava goditi çatinë e anijes dhe plagosi njerëzit në bord.

Artikulli paraprakE pëson keq: Momenti i tmerrshëm kur 8 vjeçarja përplaset nga shqiponja gjigante
Artikulli tjetërMjeku i mushkërive tregon sëmundjet që shkakton shisha