Ballina Sport Video/ Fanella e re e Bajernit të Mynihut mahnit tifozët bavarezë

Video/ Fanella e re e Bajernit të Mynihut mahnit tifozët bavarezë

Bajerni i Mynihut ka zbuluar fanellat e reja për sezonin 2019-2020. Pas polemikave të tifozëve në sezonin e fundit për pantallonat blu, krejtësisht të kontetuara nga tifozëria dhe që detyruan klubin të bëjë pas duke bërë një komplet krejtësisht të kuq me vijat e bardha të sponsorit teknik Adidas, kësaj radhe do të jetë ndryshe. Bajerni ka zgjedhur një komplet krejtësisht të kuq dhe ka një dedikim për “Allianz Arenën” në fanellë. Tifozët kësaj radhe janë të lumtur.

Artikulli paraprak‘Festivali i Popujve’, shqiptarët në Itali: Promovojmë kulturën!
Artikulli tjetërKombëtarja, ja sa kushton një biletë për sfidën Shqipëri-Moldavi!