Ballina Bota Pasi e la gruaja e gjashtë, sheikut të Dubait i ndodh një...

Pasi e la gruaja e gjashtë, sheikut të Dubait i ndodh një tjetër e papritur (Foto)

Sundimtari i Dubait, sheiku Mohamed bin Rashid Al Maktoum prej kohës është në qendër të mediave për shkak të marrëdhënies me gruan e tij të gjashtë.

Princesha Haya u largua nga Dubait për t’u strehuar në Britani, pasi pretendonte se i rrez^ikohej jeta.

Por, teksa Princesha po jeton me fëmijët në shtëpinë e saj prej 85 milionë paund në Kensington, Londër, sheiku është aku^zuar se nuk ka respektuar urdhrin e ruajtjes për 30 pemë historike të vendosura rreth rezidencës së tij në Surrey.

Sipas mediave të huaja, sheiku preu 30 pemë historike rreth shtëpisë së tij për të ndërtuar një rrugë dhe aty ka vënë gardh me tela. Për këtë akt të paligjshëm ai do të gjobitet.

Gjithashtu, me këtë gardh ai ka bllokuar pyllin, duke mos lejuar kalimin e personave të tjerë drejt tij.

ASCOT, ENGLAND – JUNE 19: Sheikh Mohammed bin Rashid Al Maktoum, ruler of Dubai with his wife Princess Haya bint al Hussein (daughter of King Hussein of Jordan) attend the first day of Royal Ascot Races on June 19, 2007 in Ascot, England. (Photo by Tim Graham/Getty Images)
Sheikh Mohammed Bin Rashed Al Maktoum, Vice President And Prime Minister Of The Uae, And Princess Haya Bint Al Hussein Attend The Second Day Of Royal Ascot 2009 At Ascot Racecourse In Ascot, England. (Photo by Mark Cuthbert/UK Press via Getty Images)Artikulli paraprakZogjtë dhe avioni rus/ 233 persona përfundojnë në fushën me misër, piloti bën mrekullinë (FOTO)
Artikulli tjetërTrajneri i njohur turk zbulon origjinën shqiptare: Kam kushërinj në Kosovë