Ballina Sport FOTO/ Dani Alves lojtar i Barcelonës, e konfirmon gazetari i njohur italian

FOTO/ Dani Alves lojtar i Barcelonës, e konfirmon gazetari i njohur italian

Gazetari i njohur sportiv italian, Fabrizio Romano ka bërë një postim në Instagram ku thotë se Barcelona dhe Dani Alves kanë arritur një marrëveshje së bashku.

Ai do t’i bashkohet Barcelonës me parametra zero sepse ishte një lojtar i lirë pa ekip aktual. Marrëveshja tashmë është arritur midis dy palëve për një kontratë një vjeçare deri në vitin 2023.

Tashmë Barcelona pret vetëm aprovimin nga La Liga./h.ll/abcnews.al

@tn.lajmelokale
@tetovanews