Ballina Sport ZYRTARE/ Këta janë 5 lojtarët e Realit që kanë rezultuar pozitiv me...

ZYRTARE/ Këta janë 5 lojtarët e Realit që kanë rezultuar pozitiv me COVID-19

Skuadra e Real Madridit ka njoftuar se pesë lojtarë të klubit të tyre kanë rezultuar pozitiv me COVID-19.

Me anë të një komunikate në rrjetet sociale, Real Madrid ka njoftuar se Asensio, Rodrygo, Bale, Lunin dhe Davide Ancelotti kanë rezultuar pozitiv.

“Real Madrid CF raporton se lojtarët tanë Asensio, Bale, Lunin dhe Rodrygo dhe asistenti ynë i parë teknik Davide Ancelotti kanë rezultuar pozitivë për COVID-19”, njofton klubi i Real Madridit.

@tetovanews