Ballina Argëtim Showbiz A m’ke harru’ pyet Aida Doçi në këngën e re! (VIDEO)

A m’ke harru’ pyet Aida Doçi në këngën e re! (VIDEO)

Ashtu siç kishte paralajmëruar, këngëtarja Aida Doçi ka publikuar sot projektin ‘A m’ke harru’ i cili vjen solo dhe që njëkohësisht i paraprin duetit me Besart Halimin.

Kjo këngë është punuar nga Bini Diez, me tekst të Diamant Sinanajt dhe videoklip nga Max Production.

Për të parën herë, në stil, Aida ka bashkëpunuar me Joni Peçin dhe risitë janë mëse të dukshme.

Ndiqeni të plotë më poshtë këngën e re.

@tn.lajmelokale
@tetovanews