Ballina Argëtim Ky është Adnani nga Kosova i cili i piu 90 çaja në...

Ky është Adnani nga Kosova i cili i piu 90 çaja në emision live (VIDEO)

Ky është Adnani nga Kosova i cili i piu 90 çaja në emision live, Nuk do ta besoni për sa minuta

Mbrem të ftuar në emisionin n’Kosovë Show janë gazetari dhe opinionisti Berat Buzhala dhe deputeti Milaim Zeka, shkruan Gazeta NewBorn.Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision kishte momente interesante dhe atmosferë.

I ftuar në këtë emision ishte edhe Adnani i cili piu 90 çaja gjatë emisionit.

@tn.lajmelokale
@tetovanews