Ballina Argëtim Striptistja: Puna në industrinë e seksit më bën prind më të mirë

Striptistja: Puna në industrinë e seksit më bën prind më të mirë

Një nënë amerikane mendon se është një prind më i mirë falë punës së saj në industrinë e seksit.
Elle Stranger është striptiste, shkrimtare seksi dhe “terapiste me të brendshme pa licencë”, siç e quan veten.
31-vjeçarja nga Oregoni ka një vajzë 5-vjeçare, të cilën e mban me punën e saj 3 herë në javë në një klub striptizmi, duke shkruar libra erotikë dhe duke shitur materiale pornografike të sajat.
“Mendoj se fakti që jam punonjëse seksi më bën një nënë më të mirë pasi e kam zhvilluar shumë ndjenjën e empatisë. Prindërit e tjerë mendojnë se nuk mund të jem dot një prind i mirë, por puna dhe prindërimi nuk kanë lidhje me njëri-tjetrin. Kur jam nënë, jam nënë; kur jam në punë, punoj”, thotë Stranger./TCH

@tn.lajmelokale
@tetovanews