Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, i vranët, por do të ketë edhe periudha të pakta të diellit.

Në disa pjesë të vendit do të ketë kushte për të reshura të shiut dhe për vetëtima. Do të fryjë erë mesatare në drejtime të ndryshme.

Temperatura do të lëvizë nga 15°C e deri më 24°C.

@tn.lajmelokale
@tetovanews