Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në Maqedoni po mban me diell dhe me vranësira të lehta. Rreth mesditës parashikohet të ketë shi dhe stuhi lokale.

Më shumë kushte për paqëndrueshmëri do të ndodhin në pjesët juglindore të vendit.

Temperaturat e përditshme variojnë nga 23 në 30 gradë celsius. Indeksi UV do të jetë 6.

Në ditët në vijim pritet të kemi mot me diell dhe të ngrohtë me temperatura deri në 30 gradë. Vetëm të shtunën në pasdite, në mbrëmje priten shira lokale dhe afatshkurtra. /SHENJA/

Artikulli paraprakÇfarë do të bënte Bill Gates nëse do të fitonte vetëm 2 dollarë në ditë?
Artikulli tjetërVizita e patriarkut rus, njësitë speciale ruse zbresin në Tiranë