Ballina Bota Samiti i Sofjes, pas takimeve një foto e përbashkët

Samiti i Sofjes, pas takimeve një foto e përbashkët

Samiti i Bashkimit Europian në Bullgari ka bërë bashkë sot liderë – përfaqësues të shteteve të Ballkanit Perëndimor dhe nga ata të shumë vendeve të Bashkimit Europian.

Pas takimeve dhe diskutimeve në panel, liderët kanë realizuar edhe fotografinë e përbashkët të tyre si pjesëmarrës në Samitin e BE-së të vendeve të Ballkanit Perëndimor për 2018./sn/

Artikulli paraprakBAJRAM: Zaev tregoi punë, Mickoski nuk është politikan i rangut tim!
Artikulli tjetërDanimarka tërheq forcat speciale nga Iraku