Ballina Bota PAMJE TË FRIKSHME/Moti i keq godet Halkidikin e Greqisë, destinacion i preferuar...

PAMJE TË FRIKSHME/Moti i keq godet Halkidikin e Greqisë, destinacion i preferuar turistik i serbëve dhe maqedonasve (VIDEO)

Mot i keq ka kapluar sot gadishullin Halkidiki në Greqi, i cili është një destinacion i madh turistik dhe në veçanti frekuentohet nga serbët dhe maqedonasit.

Nga pamjet e publikuara në rrjetet sociale shihet se si janë vërshuar rrugët e Nikitit dhe se si uji i rrëmbyeshëm ka bartur edhe makinat në det.

Artikulli paraprakGjashtë muajt e parë të Arben Taravari në krye të Gostivarit (VIDEO)
Artikulli tjetërKapriçot e motit, ja qyteti që u zgjua me borë sot (FOTO)