Ballina Diaspora Itali/ Prangosen babë e bir nga Kosova, ja çka i ndodhi 19-vjeçares...

Itali/ Prangosen babë e bir nga Kosova, ja çka i ndodhi 19-vjeçares nga Maqedonia

Dy shetas kosovar, babë e bir, janë ndaluar të dielën nga policia italiane.

Mediat lokale në Rimini informojnë se me urdhër të organeve kompetente, policia prangosi dy shqiptarët, 54-vjeç dhe 20-vjeç,

Mësohet se kallëzimi është kryer nga babai i vajzës në Maqedoni, i cili i vënë në dijeni nga vajza në lidhje me situatën në të cilën gjendej, ka lajmëruar menjëherë policinë italiane.

LEXO lajmin e plotë dhe detajet:

Artikulli paraprakGruaja shtatzënë me fëmijën nga 3 prindër
Artikulli tjetërOpsioni i ri i Instagram, zbuloni si mund t’i bëni postimet më interesante