E hënë, 27 Shtator, 2021

Boris Johnson do të bëhet sërish baba

Must Read

Kryeministri britanik, Boris Johnson dhe partnerja e tij, Carrie Symonds janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Lajmin e bëri me dije vetë Carrie përmes një postimi në rrjete sociale, i cili vjen vetëm dy muaj pasi u martuan në fshehtësi të plotë.

Carrie zbuloi shtatzëninë e saj me një kapje tërheqëse të një karroce blu

Johnson gjithashtu zbuloi se kishte pësuar abort në fillim të këtij viti. Krahas postimit ajo ndau një foto të një dekorate për Krishtlindjeve në formën e karrocës së fëmijës. Fëmija i parë i çiftit lindi vetëm disa javë pasi kryeministri u largua nga kujdesi intensiv, ku u trajtua për Covid-19.

Çifti i lumtur u martua në maj – dhe tani do të mirëpresin fëmijën e tyre të dytë në botë

Një nga emrat e mesëm të Wilfred, Nicholas, është në nderim të një mjeku që trajtoi Johnson. 57-vjeçari ka dhe katër fëmijë me ish-gruan e tij Marina Wheeler, me të cilën u martua në 1993. Ai ka dhe një vajzë me Helen Macintyre. /abcnews.al

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Qetësimi i situatës në veri/ Kurti në mesnatë flet për telefonatat me Borrellin e Stoltenbergun

Kurti në një postim në Twitter ka bërë të ditur është dakorduar për qetësim të situatës. Kryeministri i Kosovës, Albin...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img