E hënë, 27 Shtator, 2021

19 viktima dhe mbi 1 mijë raste të reja me Covid në Gjermani

Must Read

Gjermania ka shënuar rritje të viktimave nga koronavirusi.

Sipas të dhënave të publikuara nga Instituti Robert Koch në Gjermani u shënuar 19 viktima.

Ndërkohë në 24 orët e fundit autoritetet kanë konfirmuar 1, 766 raste të reja duke e çuar numrin e përgjithshëm në 3, 773, 875 të prekur.

/abcnews.al/

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Qetësimi i situatës në veri/ Kurti në mesnatë flet për telefonatat me Borrellin e Stoltenbergun

Kurti në një postim në Twitter ka bërë të ditur është dakorduar për qetësim të situatës. Kryeministri i Kosovës, Albin...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img