Ballina Bota Italia regjistroi 189,109 të infektuar dhe 231 humbje jete në 24 orë

Italia regjistroi 189,109 të infektuar dhe 231 humbje jete në 24 orë

Në 24 orët e fundit në Itali janë regjistruar 189,109 të infektuar nga 1,094,255 testime të kryera. Autoritetet e shëndetit në vend raportuan po ashtu se brenda ditës si pasojë e virusit kanë ndërruar jetë 231 qytetarë.

Artikulli paraprakSëmundja misterioze neurologjike që po godet të rinjtë në Kanada
Artikulli tjetërNuk ndjeni një fillim të ri me ardhjen e 2022? Sipas psikologëve, jeni absolutisht në rregull