Ballina Bota Humb jetën në një aksident tragjik kongresmenia amerikane

Humb jetën në një aksident tragjik kongresmenia amerikane

Një aksident tragjik i ka marrë jetën kongresmenes amerikane Jackie Walorski.

Zonja Walorski ka humbur jetën në moshën 58-vjeçare, ajo përfaqësoi një distrikt të shtetit të Indianës që nga viti 2013, ndërroi jetë pas një aksidenti automobilistik.

Përveç politikanes amerikane, kanë vdekur edhe tre persona të tjerë në një përplasje në SR 19 dhe SR 119 pranë Nappanee.

Tre persona në një SUV u vranë në aksident, duke përfshirë Ëalorski, Zachery Potts dhe Emma Thompson.

Artikulli paraprakKjo është arsyeja pse bebet shkelmojnë në bark
Artikulli tjetërSa orë gjumë ka nevojë një fëmijë në bazë të moshës?