Ballina Sport Heroi i kuqezinjve në Pragë, Bajrami: Goli më i bukur i karrierës...

Heroi i kuqezinjve në Pragë, Bajrami: Goli më i bukur i karrierës (VIDEO)

Nedim Bajrami ka folur pas barazimit 1-1 me Çekinë. Autori i golit për kuqezinjtë tanë deklaroi për mikrofonin e TV Klan:

“Jo e pashë që Asani fitoi duelin e tij. U fiksova te porta, e pashë që kam hapësirë dhe jam i lumtur që e ndihmova skuadrën.

Barazimi? E dinim që do të ishte ndeshje e vështirë këtu. Do të japim shpirtin në fushë. Kemi edhe një finale tjetër.

Polonia? Do të luajmë në shtëpi dhe do të kemi tifozët. Do të japim shpirtin në fushë.

Goli më i bukur i karrierës? Është goli më i bukur në karrierë.

Europiani? E kemi ditur që do të jetë një ndeshje e vështirë. Kemi sakrifikuar shumë dhe kemi luajtur si skuadër. Do të vazhdojmë kështu, me këmbë në tokë”, tha ai.

@tn.lajmelokale Heroi i kuqezinjve në #Pragë , Bajrami: Goli më i bukur i karrierës #NedimBajrami #Albania #Czechia #euroqualifiers2024 #EUROQualifiers ♬ original sound – Tetova News – Lajme Lokale

@tn.lajmelokale
@tetovanews