Ballina Sport “Jam i dashuruar”- Jasir Asani pranon që është në një lidhje dashurie,...

“Jam i dashuruar”- Jasir Asani pranon që është në një lidhje dashurie, zbulon a është shqiptare partnerja: Nusen e dua vetëm…

Sulmuesi i Kombëtares, Jasir Asani ka zbuluar se është në një lidhje dashurie.

Futbollisti i njohur ka treguar se partnerja e tij është shqiptare dhe dëshiron të krijojë një familje të madhe.

Por theksoi se i ka kërkuar vajzës që i ka rrëmbyer zemrën të presë edhe pak, pasi dëshiron të fokusohet tek karriera e tij

“Unë dua nuse vetëm shqiptare. Ndoshta do martohem, dua një familje të madhe. Vajza pothuajse është gati për martesë. Kemi disa të tjera akoma, duhet të shoh dhe karrierën, i kam thënë që do presim dhe pak, të shohim”, tha Jasir Asani në WakeUp.

@tn.lajmelokale
@tetovanews