Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë të dobët deri në mesatare jugore.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus tre deri në katër gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore prej 13 deri në 21 gradë.

Në Shkup mot me diell me erë të dobët deri në mesatare jugore.

Temperatura e mëngjesit deri në zero, ndërsa temperatura ditore do të arrijë deri në 21 gradë./shn/

Artikulli paraprakKurti prezanton alternativën e VV-së për dialogun Kosovë – Serbi
Artikulli tjetërJeni ndër ata që aplikoni lente, shmangni këto gabime!